Blog

Bal Karnawałowy

29 stycznia odbył się w naszej szkole coroczny bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie przez wszystkich oczekiwany. Zaproszonymi gośćmi byli: nasze przedszkolaki, grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 34 oraz gimnazjaliści.
W tym dniu nasza największa sala zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci znanych z kreskówek, bajek i baśni. Karnawałowy nastrój udzielił się też Nauczycielom, którzy wcielili się w baśniowo – bajkowe postacie. Salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, kotyliony, balony.
Bal poprowadziły dwie animatorki, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały uczniów oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy, konkursów i korowodów tanecznych. Atmosfera była fantastyczna. Bawiąc się wyśmienicie, śpiewaliśmy znane, muzyczne hity, np. Ona tańczy dla mnie, Bałkanica…
Podczas imprezy karnawałowej odbył się także wybór Króla i Królowej balu. Królem został Maciek Sidełko z klasy VI, Królową – Weronika Bilik z klasy VI.
Nagrodzono również Martę Nowak z klasy IV za najpiękniejszy i najoryginalniejszy strój.
Mimo iż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany.
Kolejne karnawałowe szaleństwo za rok!!!

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tegoroczna zabawa karnawałowa udała się: Rodzicom, Nauczycielom, paniom Animatorkom zabawy i samym uczestnikom – serdecznie dziękujemy!

 

Podziel się z innymiShare on Facebook
Facebook
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *